• Tālrunis

    Phone

    +371 67377847

  • E-pasts

    E-mail

    serviss@autogaz.lv

Blogs par autogāzi

Kur ir labākā autogāze? Pārbaudam Statoil

Dec 062015

Kā arī bija solīts, mūsu uzņēmums rīko neatkarīgo gazes uzpildes stacijās piedāvāto autogāzes kvalitātes testu. Par pirmo izvēlēto staciju mūsu eksperimentam bija pasludināts Skandināvu gigants Statoil (nosaukuma maiņa uz Circle K no 2017. gada). Eksperimenta galvenais varonis, kā arī bija ieplānots, ir Ford Focus. Eksperimenta laikā auto tiek izmantots tikai pilsētas ietvaros un veic ikdienas automašīnas lomu braucot katru rītu no Pārdaugavas uz centru (cauri visiem sastrēgumiem).

Lai eksperiments būtu maksimāli precīzs, mēs izbraucām divas pilnas gāzes tvertnes kuras tika uzpildītas viena zīmola uzpildes stacijā, bet dažādās uzpildes lokācijās. Pirmā gāzes tvērtne tika uzpildīta Statoil stacijā Anniņmuižas bulvārī 25.

Statoil Imanta

Statoil Imanta

Pirmā etapa cena (paldies STATOIL kartei par atlaidi):

Statoil autogāze čeks

Noskrējiens pēc pirmās gāzes tvertnes (315 km)

Statoil noskrējiens

Par otro uzpildes staciju eksperimenta ietvaros kļuva Statoil stacija Brīvības gatvē 265.

Statoil Brivibas

Statoil Brivibas

Noskrējiens pēc otrās gāzes tvertnes (335 km):

Statoil noskrējiens

Rezultāts ir sekojošs - mašīnas dzinēja darbība bija mērena bez raustībām un šķaudīšanas. Noskrējiena ziņā arī nav starpības - mašīna katru rītu tika iesildīta pirms braukt ārā no garāžas. Strādāja tukšgaitā bez raustībām un, pat ņemot vērā mazu dzinēja ietilpību, ļoti agresīvi startēja uz luksoforiem bez “bedrēm” starp ātrumiem.

Mēs arī salīdzinājām šķidrās fāzes filtra stāvokli pirms un pēc Statoil autogāzes.

Filtri pēc Statoil autogāzes

Pirmais testa brauciens ir beidzies un mēs savukārt uzsākam otro - tagad testējot PRO GAZE uzpildes stacijās piedāvāto autogāzi. Sekojiet mūsu Facebook lapai lai zināt visu par pareizo un ekonomisko autogāzes ekspluatāciju.


Twitter Facebook Google+