• Tālrunis

    Phone

    +371 67377847

  • E-pasts

    E-mail

    serviss@autogaz.lv

Blogs par autogāzi

Kur ir labākā autogāze? Pārbaudam ProGāze

Jan 062016

Lūk, sākās darbdienas jau Jaunajā 2016. gadā. Izmantojot gadījumu, AUTOGAZ.lv kompānijas komanda gribētu apsveikt savus partnerus un potenciālos klientus ar jau pagājušiem svētkiem! Ar vārdu „partneris” mēs paredzam gan kompānijas, ar kurām sadarbojamies, gan arī mūsu klientus – vienmēr esam priecīgi uzturēt draudzīgo saskarsmi.

Šodienas ieraksts blogā ir veltīts mūsu gāzes uzpildes staciju veicamajam testam. Daudzas reizes mēs saņēmām komentārus no pastāvīgiem AUTOGAZ.lv lapiņas dalībniekiem Facebook, ka veiktais tests ir ieildzis, un ka varētu pabeigt to reizēs ātrāk. Mēs piekrītam sabiedrības domām un steidzamies izskaidrot, ka pārbaude tiek veikta brīvajā no darba laikā ar automobili, kuru, likumsakarīgi, diezgan maz izmanto. Tādējādi mēs cenšamies radīt maksimāli identiskos apstākļus visu uzpildes staciju pārbaudei.

Tuvojas beigām ProGāze tīkla uzpildes staciju tests. Pirmo uzpildi mēs veicām pēc adreses – Buļļu iela 2a, Rīga. Balons ietilpināja sevī 43,70 litrus. Uz vietas bija visi nepieciešamie pārejas savienojumi, t. i., nenāktos iegādāties savu. Gribētos atsevišķi pateikties šīs uzpildes stacijas draudzīgajam kolektīvam. Fotogrāfijas no notikumu vietas.

ProGāze uzpildes stacija

ProGāze uzpildes stacija

ProGāze čeks

Automobilis ar gāzi varēja nobraukt 360 km. Gaitas raksturojumi neatšķiras no gāzes, ko uzpildīja Statoil – mašīna ieskrējās tāpat un darbojās līdzeni tukšos apgriezienos.

Nobraukums ar ProGāze

Tāda paša piegādātāja otrā balona uzpildei bija izvēlēta uzpildes stacija pēc adreses – Mūkusalas iela 73, Rīga. Tāpat arī tur bija visi pārejas savienojumi. Šoreiz balons ietilpināja 44,16 litrus.

ProGāze uzpildes stacija

ProGāze uzpildes stacija

ProGāze čeks

Automobilis ar gāzi varēja nobraukt 413 km. 

Nobraukums ar ProGāze

Gribētos atsevišķi atzīmēt nemazsvarīgo detaļu – uzpildi ProGāze stacijās veic uzpildes stacijas darbinieki. Kas attiecas uz gāzes kvalitāti, tad, pārbaudot gāzes filtru, kas izgāja 773 km ar ProGāze gāzi, praktiski nebija redzamas piesārņojuma pazīmes.

Jauns filters salīdzinājumā ar ProGāze

Šobrīd mēs veicam tikai katras uzpildes stacijas no mūsu saraksta iepazīstināšanas testēšanu – lielu apskati – salīdzināšana tiks izdarīta pēc visu uzpildes staciju rezultātiem. Ja Jums ir slikta vai laba pieredze, kas ir saistīta ar šo uzpildes stacijas darbu, tad lūdzam pastāstīt par to savos komentāros – būsim priecīgi izmantot tos gala rezultātu sagatavošanā.

Tāpat arī steidzamies atgādināt, ka šis tests tiek veikts tikai iepazīstināšanas nolūkos, un tā nav nevienas no gāzes uzpildes stacijām reklāmas kampaņa. Paldies!


Twitter Facebook Google+