• Tālrunis

    Phone

    +371 67377847

  • E-pasts

    E-mail

    serviss@autogaz.lv

Blogs par autogāzi

Kā izvēlēties pareizo gāzes sistēmu?

Sep 042016

Kā izvēlēties reduktoru un sprauslas automobilim? Protams, tas ir jāzina gāzes iekārtas uzstādītājiem, bet izskaidrosim sīkāk.

Visiem dzinējiem ir dažāda jauda, no tā ir atkarīga reduktora izvēle. Ir skaidri, ka nedrīkst uzstādīt 200 kV jaudas reduktoru dzinējā, kas ir paredzēts 100 kV un otrādi. Pirmajā gadījumā – trūkst gāzes padeves, un auto pārslēgsies uz benzīnu ieskriešanās laikā. Otrajā gadījumā – reduktors darbosies tikai zemākā diapazonā, kas arī nav ļoti labi. Sprauslas arī tiek izvēlētas pēc jaudas un pēc dzinēja iesmidzināšanas laika.

undefined

Situācija ir analoģiska ar reduktoru. Ja sprauslu caurlaidspēja ir zemāka nekā vajadzīga, tad tās netiks galā ar savām pienākumiem augstos noslogojumos. Jaunos dzinējos ir svarīgs iesmidzināšanas laiks, t. i., gāzes padeves ātrums, kas tiek izmērīts milisekundēs. Ja šeit arī nebūs atbilstības, tad dzinējs „uzkrās” degvielas padeves kļūdas, un panelī iedegsies dzinēja kļūda (CHECK ENGINE). Konsultējieties ar gāzes uzstādītāju par rekomendējamo komplektāciju jūsu automobilim.

undefined


Twitter Facebook Google+