• Tālrunis

    Phone

    +371 67377847

  • E-pasts

    E-mail

    serviss@autogaz.lv

Blogs par autogāzi

Dzinēja nevienmērīgas darbības iemesli

Oct 232016

Ko darīt, kad dzinējs darbojas nevienmērīgi ar gāzveida kurināmo? Vispirms ir jāpārliecinās, kā darbojas motors ar benzīnu, pārslēgt degvielas tipu ar pogu, kas atrodas salonā. Ja ar benzīnu dzinējs darbojas nevienmērīgi, ir jāveic dzinēja diagnostika, jāatklāj cēlonis un jānovērš tas.

Ja ar benzīnu dzinējs darbojas vienmērīgi, tad jau vajag pārbaudīt gāzes sistēmu. Tāpat arī šeit ir jāņem vērā, ka, darbojoties ar gāzi, ir ļoti svarīgi laba aizdedzes sistēmas (sveču, spoļu, vadu), kā arī dzinēja gaisa filtra stāvoklis. Gadās, dzinējs darbojas nevienmērīgi gaisa piesūces dēļ – to ir viegli pārbaudīt ar ēteri (aerosols). Ja viss iepriekš teiktais ir pārbaudīts, tad brauciet uz gāzes servisu, kur speciālisti diagnosticēs gāzes sistēmu un atklās traucējumu.

Visbiežāk dzinēja darba ar gāzi nevienmērīgumu ietekmē gāzes sprauslu traucējums, kuras atbild par savlaicīgo un pareizo gāzes padevi uz ieplūdes kolektoru. Eksistē daži sprauslu veidi, viss ir atkarīgs no to resursa – tās visas ir pakļautas vai nu ķīmiskam, vai nu mehāniskam nodilumam.

Sprauslas

Lai tās kalpotu ilgāk, vajag savlaicīgi mainīt filtrus un veikt gāzes sistēmas apkalpošanu. Tas palielinās sprauslu ekspluatācijas laiku un, kā sekas, jūsu naudas līdzekļus.

Gāzes iekārtu programmēšana

Tāpat arī darba ar gāzi nevienmērīgumu ietekmē nepareiza gāzes datora programmēšana. Ir svarīgi, lai speciālisti, kuri regulē jūsu automobili, zinātu, ko dara, tāpēc uzmanīgi attiecieties pret meistaru izvēli un viņu rekomendācijām.


Twitter Facebook Google+