• Tālrunis

    Phone

    +371 67377847

  • E-pasts

    E-mail

    serviss@autogaz.lv

Blogs par autogāzi

Ceļošana ar autogāzi? Viegli

Jul 252016

Šodien pasaulē ir degvielas uzpildes staciju pārpilnība, un nav problēmu visur uzpildīt degvielu ceļojuma laikā, lai kur jūs neatrastos. Par vienīgo neērtību var būt cits uzpildes ierīces standarts, ko izmanto dažās valstīs – tās ir Vācija, Holande, Beļģija, Spānija, Anglija un Portugāle.

ACME konektors ACME-konektors

Populārs Austrijā, Beļģijā, Vācijā, Irijā, Luksemburgā, Lihtenšteinā, Šveicē, Lielbritanijā.

Bayonet konektorsBayonet-konektors 

Tiek izmantots Dānijā, Norveģijā, Spānijā, kā arī Lielbritanijā.

Un visspopulārais un visplašāk izmantojams – dish konektors.

 Dišs konektorsDish-konektors

Tieši šo parēju izmanto te pat Latvijā, kā arī Albānijā, Austrijā, Baltkrievijā, Bosnija un Hercegovinā, Bulgārijā, Horvātijā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Francijā, Greķijā, Lietuvā, Makedonijā, Maltā, Melnkalnē, Norveģijā, Polijā, Portugalē, Rumānijā, Sanmarīno, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Zviedrijā, Šveicē un Ukrainā.

Bet šis uzdevums ir viegli risināms, izmantojot speciālās pārejas uzpildīšanai. Kopā eksistē trīs tādu pāreju veidi. Diemžēl, ne vienmēr uzpildes stacijām uzskaitītajās valstīs ir vajadzīgas pārejas uz vietas. Tieši tāpēc, lai Jūsu atvaļinājums nekļūtu dārgāks autogāzes uzpildes neiespējamības dēļ, mēs iesakām iepriekš pārdomāt savu maršrutu un iegādāties vajadzīgo pāreju komplektu.

LPG pāreju komplēkts

Savā vairākumā, pasaulē, tāpat kā mums Latvijā, tiek izmantotas Eiropas standarta uzpildes ierīces, tāpēc droši ceļojiet un ietaupiet uz degvielas rēķina ar katru kilometru.


Twitter Facebook Google+