• Tālrunis

    Phone

    +371 67377847

  • E-pasts

    E-mail

    serviss@autogaz.lv

Par autogāzi

Drošība

Gāzes balons bagāžas nodalījumā- galvenā fobija saistīta ar automašīnas ekpluatāciju, kurā ierīkota autogāzes sistēma. Mūsu uzstādāmo tērauda gāzes balonu sieniņu biezums, atgādinot, ka automašīnas benzīnbāka ir plastmasas, ir 3-4 mm un tie ir piepildīti (kontrolējama ar ierobežojošu pludiņu) 80-85% no kopējā balona tilpuma. Tā ir garantija drošai automašīnas ekspluatācijai.

Dzinēja darbības izturība

Viens no galvenajiem trumpjiem atbildē uz pārmetumiem, ka gāze "piesārņo dzinēju" ir fakts, ka salīdzinājumā pat ar visaugstākās kvalitātes benzīnu (95, 98), oktānskaitlis par vidējas kvalitātes gāzei ir 105 vienības. Rezultāts- mazāk sadegšanas blakusproduktu, kas nesasķidrina eļļu un arī nenosprosto tās cirkulēšanu.

Sistēmas "sausums"

"Izdeg vārsti" - apgalvojums, kas spējīgs ietekmēt lēmumu atteikties no automobiļu gāzes sistēmas uzstādes. Mūdienīgas sistēmas, ko mēs uzstādam, komplektējas ar speciālu eļļas pudelīti ar nolūku ieziest un atdzesēt svārstus, kas pasargās no nedaudz zemākas klases detaļu dzinēja pārkaršanas.

Aizņem daudz vietas

Kad jūs pēdējo reizi patstāvīgi, pilsētā esot, ņēmāt ārā rezerves riteni no bagāžnieka? Mūsdienu automobiļu gāzes sistēmas piedāvā iespēju rezerves riteņa vietā uzstādīt "apaļu" balonu praktiski jebkurā diametrā.

Nav domāta mazlitrāžas automobiļiem

Automobiļu gāzes sistēmas ir uztādāmas ne tikai automašīnām ar dzinēja jaudu 3,4,5 litri. Atkarībā no nobraukuma, ko jūsu automobilis ir veicis, ir vērts aprēķināt, cik ilgā laikā atmaksājas autogāzes iekārtas uzstādīšana, un jūs redzēsiet, ka arī mazlitrāžas automobilis var ieekonomēt, darbojoties ar alternatīvo degvielu.

Autogāzes iekārtas
Autogāzes iekārtas
Autogāzes iekārtas

Automobiļi ar gāzes/benzīna dzinēju Latvijā

Automašīnas ar gāzes/benzīna dzinēju, statistika Latvijā

Autogāzes uzpildes stacijas Latvijā

Uz doto brīdi Latvijā darbojās vairāk nekā 200 gāzes uzpildes stacijas un to skaits aug ikgadēji.